Loading ...

O mne

Vítam vás, milé dámy, na tejto stránke, ktorá je venovaná kráse…
vašej prirodzenej kráse.

Kým si začnete listovať v mojich albumoch – v čo verím – dovoľte, aby som sa vám aj trošku predstavila slovom, pretože v tých albumoch nájdete len zlomok mojej práce. A dúfam, že o to viac vás poteší to, čo všetko v nich nájdete…

Volám sa Veronika a k tomuto krásnemu povolaniu som sa dostala už pred viac ako 17 rokmi, keď som sa rozhodla zmeniť prácu a moje kroky viedli do spoločnosti, ktorá sa venuje predaju kozmetiky. Odvtedy som spätá s dekoratívnou kozmetikou GOSH Copenhagen. Okrem iného bolo mojou náplňou práce organizovať školenia, zúčastňovať sa rôznych líčiacich akcií, módnych prehliadok a kozmetických výstav. Zúčastnila som sa aj niekoľkých súťaží v odbore make-up a vizáž na rôzne témy s úspešným získaním titulov Majsterky Slovenska, Vizážistky roka a Vicemajsterky Európy.

Veronika Huťková Makeup artist
Pri svojej práci som sa stretávala hlavne s vami, bežne pracujúcimi dámami, ktorým som radila v oblasti starostlivosti o pleť a predovšetkým som vám spríjemňovala deň tým, že som vám ukázala aj iné možnosti líčenia, na ktoré ste boli zvyknuté. To, ako som vám radila a rozprávala som sa s vami o vašich „pleťových a líčiacich„ problémoch, ma podnietilo k komu, aby som pre vás vytvorila „kurzy sebalíčenia“ a docielila tak spoločne s vami vyvarovania sa chýb, ktoré takmer každý deň robíte pri dennej starostlivosti o pleť.

Môj spôsob práce, ale hlavne výsledky, sa vám páčili natoľko, že som dostávala čím ďalej tým viac ponúk na spoločenské líčenia a zároveň sa mi otvorili brány aj k iným projektom, ktoré boli spojené s krásou. Spolupráca s módnymi návrhármi, fotografmi a modelkami na rôznych kampaniach je v mojej profesii taká malá čerešnička na torte, pretože vás oslovia umelci, ktorí svojmu remeslu rozumejú úplne najviac.

Veronika Huťková Makeup artist
Veronika Huťková Makeup artist

Verím, že asi aj vďaka mojej usilovnosti, pracovitosti a učeniu sa novým veciam a postupom, mám šťastie pracovať už niekoľko rokov na projekte Miss Slovensko, ktoré mi prinieslo do života veľké množstvo inšpiratívnych a šikovných ľudí, ktorých si nesmierne vážim.

Moja profesia nie je len o tom, aby som z vašej osobnosti vytiahla tie najkrajšie črty, ale prináša mi hlavne veľa krásnych životných momentov, ktoré s vami zdieľam a napĺňajú ma šťastím a radosťou, pretože vykonávam prácu, ktorá ma baví a robí radosť hlavne vám, moje drahé klientky, pretože ju robím pre vás smile

Veronika Huťková Makeup artist
Veronika Huťková Makeup artist